Saturday, July 20, 2013

viimasel ajal on blogimine kuidagi väga soiku jäänud. Võta sa kinni, et millest see tuleneda võib, kas ajanappusest viitsimuset,, teemad puudumisest või millestki muust. Igaljuhul mõtlesin, et vahepeal võiks ikkagi natuke kirjutada.
Sel suvel olen keskendunud rohkem lindudele kui küülikutele. Mõtlesin, et võtan natuke aja maha küülikutega. Seetõttu pole ka nende kohta eriti midagi kirjutada. See eest lindude osas on nii mõndagi uut. Nimet sai vahepeal Kalkunitest loobutud ja paridi asemele võetud. Mitte, et kalkunid mulle ei oleks meeldinud, aga nad on lihtsalt liiga suured ja mul ei olnud neile õigeid tingimusi. Asemele võtsin partide kolmiku. Eks paistab, kuidas nendega hakkama saan. tegemist on Silver Appelyardidega.

Ka tibusid on sel aastal päris palju. Enda haudemunadest koorus kanade all 2 pesakonda tibusid ja juurde võtsin veel hunniku munakana tibusid. Ja ühe seltskonna Maransi ja Araucana tibusid.
Üldiselt tundub, et sel aastal on suht kuke aasta, sest ühes pesakonnas on kõik kuked, teises vähemalt pooled ja kolmas ka suht kahtlane. Ainsad kelle osas saan kindel olla, on sorteeritud munakanatibud.
Kõige rohkem on mul kahju et ma ei saanud ühtegi Jersey noorkana juurde, aga eks järgmine aasta saab uuesti proovida, sest hetkle põhikari on veel noor. Mõned pildid ka jutu juurde:

 kukekari:)
 Jerseid jalutamas
 graatsiad
 Maransid ja araucanad
 munakana tibud

kohalik pesakond.

No comments:

Post a Comment